Новини
Новини за 2019
 
Дупница-Табак АД-Дупница (4DA) В БФБ АД са постъпили материали за провеждане на редовно ОСА на Дупница-Табак АД-Дупница (4DA), както следва: Дупница-Табак АД-Дупница (4DA) свиква ОСА на 14.06.2019 г. от 13.00 ч. в гр.Дупница, ул. Яхинско шосе №1 при следния дневен ред: - Доклад на управителните органи за дейността на дружеството през 2018 г.; - Приемане на годишния финансов отчет на дружеството за 2018 г.; - Доклад на регистрирания одитор за 2018 г.; - Доклад на Одитния комитет; - Отчет на Директора за връзка с инвеститорите; - Упълномощаване на СД да избира на редовно заседание регистриран одитор; - Освобождаване на членовете на управителните органи от отговорност за дейността им през 2018 г.; - Упълномощаване на СД да взема решение за отписване на вземания и задължения, с изтекла погасителна давност на редовни заседания на СД. - При липса на кворум събранието ще се проведе на 29.06.2019 г. от 13.00 ч. на същото място и при същия дневен ред. Право на глас в ОСА имат лицата, вписани в регистрите на Централен депозитар като акционери 14 дни преди датата на ОСА, или към 31.05.2019 г. Последната дата за сключване на сделки с акции на това дружество на Борсата, в резултат на които приобретателят ще може да упражни правото си на глас в ОСА е 29.05.2019 г.
Източник: БФБ (10.05.2019)
 
Дупница-Табак АД-Дупница (4DA) На проведено редовно ОСА от 14.06.2019 г. на Дупница-Табак АД-Дупница (4DA) са взети следните решения: - Приема доклада на управителните органи за дейността на дружеството през 2018 г.; - Приема годишния финансов отчет на дружеството за 2018 г.; - Приема доклада на специализираното одиторско предприятие за извършената проверка на годишния финансов отчет на дружеството за 2018 г.; - Не подлага на гласуване избор на регистриран одитор; - Приема доклада на Одитния комитет; - Приема доклада на Директора за връзки с инвеститорите; - Освобождава от отговорност членовете на управителните органи за дейността им през 2018 г.; - Упълномощаване на СД да взема решение за отписване на вземания и задължения, с изтекла погасителна давност на редовни заседания на СД;
Източник: БФБ (18.06.2019)
 
Дупница-Табак АД-Дупница (4DA) В БФБ АД са постъпили материали за провеждане на извънредно ОСА на Дупница-Табак АД-Дупница (4DA), както следва: Дупница-Табак АД-Дупница (4DA) свиква ОСА на 01.08.2019 г. от 13.00 ч. в гр. Дупница, ул. Яхинско шосе №1, при следния дневен ред: - Избор на регистриран одитор за 2019 г.; - При липса на кворум събранието ще се проведе на 16.08.2019 г. от 13.00 ч. на същото място и при същия дневен ред. Право на глас в ОСА имат лицата, вписани в регистрите на Централен депозитар като акционери 14 дни преди датата на ОСА, или към 18.07.2019 г. Последната дата за сключване на сделки с акции на това дружество на Борсата, в резултат на които приобретателят ще може да упражни правото си на глас в ОСА е 16.07.2019 г.
Източник: БФБ (01.07.2019)
 
Дупница-Табак АД-Дупница (4DA) На проведено извънредно ОСА от 01.08.2019 г. на Дупница-Табак АД-Дупница (4DA) са взети следните решения: - Избор на регистриран одитор;
Източник: БФБ (05.08.2019)
 
Дупница-Табак АД-Дупница (4DA) В БФБ АД са постъпили материали за провеждане на извънредно ОСА на Дупница-Табак АД-Дупница (4DA), както следва: Дупница-Табак АД-Дупница (4DA) свиква ОСА на 15.01.2020 г. от 13.00 ч. в гр. Дупница, ул. Яхинско шосе №1, при следния дневен ред: - Избор на Съвет на директорите за следващ тригодишен мандат. Проект за решение: ОСА преизбира състава на СД: Светослав Бачев, Калинка Тренчева, Мирослав Великов за следващ тригодишен мандат; - При липса на кворум събранието ще се проведе на 30.01.2020 г. от 13.00 ч. на същото място и при същия дневен ред. Право на глас в ОСА имат лицата, вписани в регистрите на Централен депозитар като акционери 14 дни преди датата на ОСА, или към 01.01.2020 г. Последната дата за сключване на сделки с акции на това дружество на Борсата, в резултат на които приобретателят ще може да упражни правото си на глас в ОСА е 27.12.2019 г.
Източник: БФБ (13.12.2019)